Studnie głębinowe
Odwierty

Podłączenie wody do budynku i placu budowy

instalacja wodna

Schemat montażu pompy głębinowej i podłączenia do budynku:

Instalacje wodne

Nasza firma oferuje podłączenie wody do budynku lub wykonanie czasowej instalacji na okres budowy. To doskonałe rozwiązanie bez względu na typ obiektu. Woda jest bowiem niezbędna do przeprowadzenia różnego rodzaju prac budowlanych, a następnie bezproblemowego korzystania z budynku.

Instalacje wodne

Podłącze poziome wykonujemy poniżej strefy przymarzania z materiałów tj.:

  • rura pompowa PE 32 mm zabezpieczona otuliną,
  • kabel ziemny zabezpieczony peszlem,
  • obsypka piaskowa,
  • taśma wodociągowa.

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Tworzymy instalacje wodne na różnych terenach. Są to zarówno place budowy, jak i już istniejące obiekty przechodzące modernizację. Do realizacji zleceń wykorzystujemy wiele maszyn, które pozwalają nam na wykonanie odpowiednich odwiertów i położenie takich elementów, jak rury czy kable. W skład naszej oferty wchodzą także nieco inne usługi, np. odwierty pod pompy ciepła. Wówczas konieczne okazuje się użycie sprzętu, który umożliwia wykonanie bardzo głębokich otworów. Z tego powodu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres prac do potrzeb inwestora.

Instalacje wodne mogą składać się z różnych elementów w zależności od zapotrzebowania. Czasem są one bardzo rozległe, podczas gdy kiedy indziej okazują się mniej rozbudowane. Z tego powodu przed przystąpieniem do realizacji prac konieczne jest wykonanie odpowiedniego projektu. Nasi specjaliści dysponują wiedzą, która pozwala na tworzenie takich planów i wcielanie ich w życie. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości komponenty. Jest to szczególnie istotne, gdy instalacja wodna ma doprowadzać ciecz do budynku przez kolejne lata, nie powodując uciążliwych usterek.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na najważniejsze pytania i zaproponujemy najlepsze usługi w danym przypadku. Współpracujemy z Klientami o różnych wymaganiach, dostosowując zakres planowanych prac do ich potrzeb.

Kontakt

F.H.U. Aquabella Izabela Wróbel
ul. Wiejska 13c
57-340 Duszniki Zdrój

E-mail: aquabella@studnie.info.pl
Izabela Wróbel + 48 693 433 435

Leave this empty:

Wróć do poprzedniej strony i wypełnij wszystkie wymagane pola